ПРО ЖИТТЯ "ПО-НОВОМУ"...

на . Опубліковано в Блоги

П’ять років віддаляють нас від початку трагічних подій 2013-14 рр.
У 2013 році українці вийшли на Майдан, щоб захистити свою гідність. Ми сподівалися на краще життя - життя без корупції, бідності та безробіття. На жаль, не судилося.
Ці п’ять років увійдуть в новітню історію України як роки втрачених надій і сподівань. Ми втрачаємо все: людей, територію, духовність...

БІЛІ ПЛЯМИ МАЙДАНУ

на . Опубліковано в Блоги

Чотири роки тому, під час Різдвяних свят, в похмурих стінах Президентської Адміністрації планувався розстріл майданівців-протестувальників.
Власне, весь протестний період розділений на дві частини. До 30-го листопада в акціях брали участь дише романтики, які вимагали підписання угоди про асоціацію з ЄС. Якби не було жорстокого побиття мітингувальників, то за день-два все скінчилося б. А після побиття студентів розпочалася друга частина – тоді народ озвучив більш жорсткі політичні гасла. Втім, ні колишні, ні нинішні можновладці не бажали і не бажають їх чути, а тим паче – виконувати.

РЕЗОЛЮЦІЯ ДЛЯ СЛУХНЯНИХ ГВИНТИКІВ

на . Опубліковано в Блоги

Після того, як Мінський та Нормандський формати продемонстрували свою, м’яко кажучи, неефективність у вирішенні питання агресії Росії проти нашої держави, від українських політиків все частіше лунають тези про допомогу ООН, мовляв, на окуповані території увійдуть миротворчі війська ООН, або введуть поліцейську місію ОБСЄ. 

ЗА КУЛІСАМИ ВОЄННИХ ПЕРЕМОВИН...

на . Опубліковано в Блоги

Окремі чиновники та посадовці до недавнього часу намагалися нав’язати думку, нібито альтернативи Мінським угодам немає. Проте на підтвердження цього не могли навести жодного аргументу. Вперто намагаються вирішити проблеми виключно дипломатично-утопічним шляхом. Незважаючи на провал, від попередніх обіцянок щодо серйозних поступок окупантам вища еліта чомусь не відмовляється. Готується законопроект про інтеграцію в Україну певних районів Донбасу. Чи не збираються інтегрувати разом з російськими військами? Чи не стане новий закон клоном законопроекту про особливий статус? І зовсім не важливо, як цей статус називатиметься  - «суверенітетом певних територій», «інтеграцією», «реінтеграцією», «деокупацією», чи з’явиться інший термін.

ТОЛЕРАНТНІСТЬ ЯК ЗАГРОЗА НАЦІЇ?

на . Опубліковано в Блоги

Сам термін "толерантність" має медичне коріння. Означає він ос­ла­б­лення чи відсутність спро­мож­ності реагувати на який-небудь не­сприйнятливий чинник. Не так да­вно толерантність набула і зовсім не медичного значення та означає можливість без агресії сприймати думки, поведінку, спосіб життя, тощо інших людей. Тобто, це - тер­плячість. Чи були українці терпля­чими? Чи терпляче відносяться до не таких як самі сьогодні? Коли потрібно проявляти толерантність, а коли - навпаки? Наскільки близько стоять поняття толерант­ності та жалісливості і чи можна їх ототожнювати? Чи не стане то­лерантність тим чинником, який спричинить знищенню української нації як такої? Питання толе­рантності вивчала і наш корес­пондент.

Ні - владі, яка знищує український народ

на . Опубліковано в Блоги

14 жовтня влада корупціонерів від БПП у місті Дубні відкрила па­м'ятник Борцям за Волю і Неза­леж­ність. Чи має влада війни, яка зра­дила надію і сподівання двох ре­волюцій, моральне право на встановлення та відкриття таких пам'ятників? Ні!!!

ЧИ НЕ НАБЛИЖАЄМОСЯ ДО ПРІРВИ?

на . Опубліковано в Блоги

Відомий французький просвітитель Шарль де Монтеск’є казав: «Держава гине тоді, коли законодавча влада стає зіпсованішою, ніж виконавча». Чи не наближаємося до прірви семимильними кроками?

«ГЕНІАЛЬНІ» ІДЕЇ ВІД ТУРКМЕНБАШІ

на . Опубліковано в Блоги

Нещодавно ми відсвяткували День Кон­ституції. Але ж після 1996-го року було чимало випадків, коли вищі посадовці, які, прого­лошуючи гучні промови, мали б бути гарантами права, цинічно та безкарно порушували цю саму Конституцію. У 28-й статті КУ вказано, що жодна людина без її вільної згоди не може бути піддана медичним, науковим та іншим дослідам. Проте, коли чую про медичну, пенсійну, освітню, земельну та інші реформи, то мимовільно задумуюсь, а чи не є вони тими самими «іншими дослідами», що заборонені Основним законом?
Подібну медичну реформу майже 20 років тому провів покійний президент Туркменістану Сапармурат Ніязов. Поступове скорочення медичних закладів скінчилося тим, що залишився лише один, який знаходився в столиці. У ньому лікувалися вищі чиновники.