Розклад руху автобусів по автостанції Дубно

  • 5:10 Дубно - Онишківці
  • 5:10 Дубно - Мартинівка
  • 5:30 Дубно - Демидівка
  • 5:30 Дубно - Клипець
  • 5:30 Дубно - Клинці
  • 5:40 Дубно - Майдан
  • 5:40 Дубно - Рівне
  • 5:40 Дубно - Комарівка
  • 5:50 Дубно - Білогородка
  • 6:00 Дубно - Переросля (крім сб, нд)
  • 6:00 Дубно - Мильча (через Повчу)
  • 6:00 Дубно - Боремель (крім ср, сб)
  • 6:00 Дубно - Травневе
  • 6:00 Дубно - Луцьк
  • 6:05 Дубно - Кузнецовськ
  • 6:10 Дубно - Грядки
  • 6:20 Дубно - Острог
  • 6:25 Дубно - Івання
  • 6:25 Дубно - Рівне
  • 6:30 Дубно - Івано-Франківськ
  • 6:35 Дубно - Київ
  • 6:45 Дубно - Сапанівчик
  • 6:50 Дубно - Берестечко
  • 6:50 Дубно - Рівне
  • 6:55 Дубно - Млинів
  • 7:00 Дубно - Іваниничі
  • 7:00 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 7:00 Дубно - Переросля (сб, нд)
  • 7:10 Дубно - Дубовиця
  • 7:15 Дубно - Бортниця
  • 7:20 Дубно - Переросля ( крім сб, нд)
  • 7:20 Дубно - Млинів (через Хорупань)
  • 7:30 Дубно - Черешнівка
  • 7:30 Дубно - Млинів
  • 7:30 Дубно - Нагоряни
  • 7:45 Дубно - Великі Сади
  • 7:45 Дубно - Мізоч
  • 7:55 Дубно - Рівне
  • 8:00 Дубно - Івання
  • 8:05 Дубно - Мильча
  • 8:10 Дубно - Княгинин
  • 8:10 Дубно - Рівне
  • 8:20 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 8:25 Дубно - Костянець
  • 8:25 Дубно - Рівне
  • 8:30 Дубно - Луцьк
  • 8:30 Дубно - Рівне
  • 8:30 Дубно - Київ
  • 8:50 Дубно - Млинів
  • 8:55 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 9:05 Дубно - Рівне
  • 9:15 Дубно - Кам'яниця
  • 9:35 Дубно - Млинів
  • 9:45 Дубно - Клинці
  • 9:45 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 9:55 Дубно - Млинів
  • 9:55 Дубно - Івання
  • 10:05 Дубно - Семидуби
  • 10:10 Дубно - Київ
  • 10:10 Дубно - Грядки
  • 10:10 Дубно - Мильча (через Повчу)
  • 10:15 Дубно - Рівне
  • 10:15 Дубно - Млинів
  • 10:20 Дубно - Київ
  • 10:30 Дубно - Бондарі
  • 10:40 Дубно - Млинів
  • 10:40 Дубно - Демидівка
  • 10:45 Дубно - Онишківці
  • 10:45 Дубно - Рівне
  • 11:00 Дубно - Переросля
  • 11:10 Дубно - Рівне
  • 11:15 Дубно - Берестечко
  • 11:25 Дубно - Рівне
  • 11:30 Дубно - Луцьк
  • 11:30 Дубно - Княгинин
  • 11:30 Дубно - Іваниничі
  • 11:35 Дубно - Білогородка
  • 11:40 Дубно - Рівне (через (Мирогощу)
  • 11:55 Дубно - Млинів
  • 11:55 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 12:00 Дубно - Княгинин
  • 12:10 Дубно - Повча
  • 12:10 Дубно - Майдан
  • 12:10 Дубно - Сапанівчик
  • 12:15 Дубно - Івання
  • 12:25 Дубно - Млинів
  • 12:25 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 12:45 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 12:55 Дубно - Млинів
  • 12:55 Дубно - Рівне
  • 13:00 Дубно - Млинів (через Хорупань) (чт, сб, нд)
  • 13:00 Дубно - Рівне
  • 13:10 Дубно - Боремель
  • 13:35 Дубно - Млинів
  • 13:35 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 13:50 Дубно - Млинів
  • 13:50 Дубно - Дубовиця
  • 13:50 Дубно - Острог
  • 13:55 Дубно - Клипець
  • 14:00 Дубно - Боремель (крім ср, сб)
  • 14:00 Дубно - Великі Сади
  • 14:00 Дубно - Переросля
  • 14:05 Дубно - Рівне
  • 14:10 Дубно - Кам'яниця
  • 14:10 Дубно - Грядки
  • 14:15 Дубно - Травневе
  • 14:20 Дубно - Клинці
  • 14:20 Дубно - Рівне
  • 14:25 Дубно - Млинів
  • 14:30 Дубно - Повча (через Мильчу)
  • 14:40 Дубно - Шепетин
  • 14:40 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 15:00 Дубно - Івання
  • 15:00 Дубно - Луцьк
  • 15:00 Дубно - Мізоч
  • 15:10 Дубно - Рівне
  • 15:10 Дубно - Мартинівка
  • 15:20 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 15:30 Дубно - Бондарі
  • 15:40 Дубно - Демидівка
  • 15:40 Дубно - Млинів
  • 16:00 Дубно - Берестечко
  • 16:00 Дубно - Кам'яниця
  • 16:05 Дубно - Рівне
  • 16:10 Дубно - Рівне
  • 16:25 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 16:30 Дубно - Сапанівчик
  • 16:30 Дубно - Іваниничі
  • 16:35 Дубно - Млинів
  • 16:40 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 16:45 Дубно - Рівне
  • 17:00 Дубно - Луцьк
  • 17:00 Дубно - Майдан
  • 17:10 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 17:20 Дубно - Черешнівка
  • 17:25 Дубно - Грядки
  • 17:25 Дубно - Івання
  • 17:30 Дубно - Переросля
  • 17:30 Дубно - Клинці
  • 17:30 Дубно - Княгинин
  • 17:40 Дубно - Онишківці
  • 17:40 Дубно - Рівне
  • 17:45 Дубно - Млинів
  • 18:00 Дубно - Бондарі
  • 18:00 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 18:10 Дубно - Млинів
  • 18:15 Дубно - Млинів (через Хорупань) (крім середи)
  • 18:25 Дубно - Мильча (через Повчу)
  • 18:25 Дубно - Білогородка
  • 18:30 Дубно - Івання
  • 18:35 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 19:00 Дубно - Млинів
  • 19:20 Дубно - Мізоч
  • 20:20 Дубно - Млинів
  • 20:30 Дубно - Рівне (через Мирогощу)
  • 23:35 Трускавець - Рига (Лат)

Дубно автовокзалМає Дубно лиш  один автовокзал, який знаходиться неподалік центру, на вулиці Забрама, у типовому приміщенні радянських часів. Його збудували у шістдесятих роках, знісши бульдозерами частину старого єврейського кладовища. До цього автовокзал Дубна розташовувався у самому центрі (нині Майдан Незалежності) В одній із будівель були його каси, а на протилежному боці, як тоді казали, площі, паркувалися автобуси, які перевозили пасажирів переважно за напрямками Дубно-Рівне, Дубно-Тернопіль,  Дубно-Львів. Біля кас стояли величезні черги. Села району через бездоріжжя залишалися без автобусного сполучення.
Сьогодні  з будь-якого куточка міста до автовокзалу можна доїхати міськими маршрутками. Ну, а далі вже до багатьох міст України та Європи, не тільки довколишніх сіл. Хочеш побувати в обласному центрі – обирай маршрут Дубно-Рівне. З Дубна до Рівного 45 кілометрів, всього лише до години їзди. З автовокзалу Дубна до Рівного  курсує два десятки маршрутів, враховуючи і прохідні. Зупиняючись тут, водій скаже – Дубно автовокзал.

Через  кожних 20 чи 30 хвилин і з рівненського автовокзалу відповідно відправляються маршрутки у напрямі – Рівне-Дубно. З автовокзалу Дубна  без пересадок можна доїхати до Львова та міст Львівської області, до Тернополя, Почаєва, Луцька, Києва. Прямо з автовокзалу Дубна можна потрапити за кордон  - до Кракова, Любліна, Щецина, Риги

Єдина незручність у тому, що автобуси міжміських сполучень у нічний час обминають Дубно автовокзал, прямуючи трасою «Київ-Чоп». Двері автовокзалу Дубна зачиняються о 24 годині.  Просинається Дубно – автовокзал починає працювати о п’ятій годині.

Цивілізація прийшла і на автовокзал Дубно. Сидячи вдома на дивані чи в офісі на зручному кріслі перед комп’ютером, чи навіть ідучи з мобільним телефоном вулицею, можна дізнатися графік руху автобусів, замовити квиток. На моніторі засвітиться табло з розкладом руху автобусів. Досить загуглити: Дубно автовокзал чи автовокзал Дубно, чи розклад руху автобусів автовокзал Дубно. На табло зазначено напрямок руху, час відправлення та прибуття на кінцеву зупинку і вартість квитка, наявність вільних місць. Навіть є інформація про перевізника та автотранспорт, його марка.