ВІД ОПАДІВ ЕЛЕКТРОЩИТОВУ ПРИКРИЛИ ЛІНОЛЕУМОМ...

на . Опубліковано в Благоустрій

У минулому номері ми згадували про ситуацію, яка склалася у першому під’їзді будинку № 11, який знаходиться на вулиці Сурмичі у Дубні. З аналогічною проблемою до редакції «Скрині» звернулися мешканці третього під’їзду цього ж будинку – у коридорі стіни та панелі облущені і обшарпані, стеля залита і покрита грибком, на п’ятому поверсі електрощитова прикрита від опадів вирізаним лінолеумом, стіна навколо неї також всіяна грибком, стояк весь іржавий, облущений, його вже давно потрібно замінити.

ВОДА ЛЛЄТЬСЯ НА ГОЛОВУ, ПЛИВАЄ ВЗУТТЯ...

на . Опубліковано в Благоустрій

Нещодавно комунальне підприємство, яке обслуговує багатоповерхівки, змінило вивіску. Мешканцям надійшли нові примірники угоди, підписані замість них мером міста, а у платіжках, як і слід було очікувати, – тарифи стрімко підскочили догори. Можливо, підвищилася якість обслуговування?
До редакції «Скрині» звернулися мешканці першого під’їзду будинку № 11, що знаходиться на вулиці Сурмичі, та запросили до себе журналіста.

ДОГОВІР НА МІЛЬЙОН

на . Опубліковано в Благоустрій

Приблизно місяць тому управління житлово-комуна­льного господарства Дубенської міської ради КП «Дубно­водоканал» на рік уклало договір. Вартість його сягнула майже мільйона гривень. Йдеться про послуги з прибирання, підмітання вулиць міста та місць загального користування, прибирання снігу, зимове утримання доріг Дубна.

ОБІЦЯНКАМИ ДОРОГИ РЕМОНТУЮТЬ І ВУЛИЦІ ОСВІТЛЮЮТЬ?

на . Опубліковано в Благоустрій

Уже багато років у своїх передвиборних програмах кандидати у міські голови Дубна обіцяють мешканцям мікрорайону Страклова і вулиці відремонтувати, і у темну пору доби освітити їх. Лиш би проголосували. Та жоден з обіцяльників, що опинявся у кріслі керманича міста, не дотримав слова. Не зробив цього і Василь Антонюк, забуваючи, що набагато краще обіцяти менше і давати більше, ніж навпаки.

ХТО ПОВИНЕН МИТИ СХОДИНКОВУ КЛІТКУ

на . Опубліковано в Благоустрій

У минулому номері нашого тижневика була надрукована публікація під назвою «Все вже вирішено за нас?», в якій розповідалося про нові угоди, обов’язки ЖЕКів та підводні «рифи», які приховані у законодавстві. У читачів виникли певні запитання, які ми переадресовуємо начальнику управління ЖКГ Дубенської міської ради Іллі Ониську.

ІВАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБИРАЄ СОБІ «ЖЕНИХА»

на . Опубліковано в Благоустрій

Сільські дебати в Іванні наробили багато галасу. Жителі з усієї Іваннівської сільської ради, а це й Бортниця, Кліщиха, Зелене, Кривуха та Лебедянка, зібралися, аби обговорити, як саме зміниться їхня адміністративна приналежність. Кілька років тому ходили балачки, що Іваннівська сільська рада об'єднається з Дубном в одну велику ОТГ. То чи під­тверджуються вони? Чи, можливо, у сільської ради є інші варіанти? Хто готовий прийняти Іваннівську сільську раду в свої територіальні обійми? Про який "шлюбний" контракт говорили чиновники? Чому чотиригодинні перемовини ледь не закінчилися грандіозною бійкою? За всім стежила наш кореспондент.

ПІЗАНСЬКІ СТОВПИ НА ВУЛИЦЯХ ДУБНА

на . Опубліковано в Благоустрій

Ви чули про знаменитий соборний ансамбль в Пізі — шедевр середньовічної італійської архітектури. Вежа відома тим, що дуже нахилена за задумом архітектора. Нахиленими спорудами, які здається от-от впадуть може похвалитися і Дубно. Поблизу ливарно-механічного заводу, на вул. Михайла Грушевського, розташовані дві опори телерадіокомунікацій міста.

ЗАКОН ПРО СМІТТЯ - НА СМІТНИК?

на . Опубліковано в Благоустрій

Оскільки асоціація Україна – ЄС запрацювала у повному обсязі, тож виявилося, що необхідно виконувати всі закони, які відповідають європейським нормам. Тобто тепер українці мають переналаштуватися на європейський лад — спробувати виконувати закони так, як це роблять мешканці Європи. Роз­глянемо закон Про сортування сміття. Чи є у Дубні механізми для його виконання? І які перспективи чекають на нас.