ДОГОВІР НА МІЛЬЙОН

на . Опубліковано в Благоустрій

Приблизно місяць тому управління житлово-комуна­льного господарства Дубенської міської ради КП «Дубно­водоканал» на рік уклало договір. Вартість його сягнула майже мільйона гривень. Йдеться про послуги з прибирання, підмітання вулиць міста та місць загального користування, прибирання снігу, зимове утримання доріг Дубна.

ОБІЦЯНКАМИ ДОРОГИ РЕМОНТУЮТЬ І ВУЛИЦІ ОСВІТЛЮЮТЬ?

на . Опубліковано в Благоустрій

Уже багато років у своїх передвиборних програмах кандидати у міські голови Дубна обіцяють мешканцям мікрорайону Страклова і вулиці відремонтувати, і у темну пору доби освітити їх. Лиш би проголосували. Та жоден з обіцяльників, що опинявся у кріслі керманича міста, не дотримав слова. Не зробив цього і Василь Антонюк, забуваючи, що набагато краще обіцяти менше і давати більше, ніж навпаки.

НА ЯКІ ПРОЕКТИ ГРОМАДА ВІДДАСТЬ ГРОШІ

на . Опубліковано в Благоустрій

Відбулося засідання координаційної ради громадського бюджету міста Дубно. Під час засідання було встановлено результати голосування та визначено проекти-переможці, які фінансуватимуться за кошти міського бюджету у 2018 році.

ІВАННІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБИРАЄ СОБІ «ЖЕНИХА»

на . Опубліковано в Благоустрій

Сільські дебати в Іванні наробили багато галасу. Жителі з усієї Іваннівської сільської ради, а це й Бортниця, Кліщиха, Зелене, Кривуха та Лебедянка, зібралися, аби обговорити, як саме зміниться їхня адміністративна приналежність. Кілька років тому ходили балачки, що Іваннівська сільська рада об'єднається з Дубном в одну велику ОТГ. То чи під­тверджуються вони? Чи, можливо, у сільської ради є інші варіанти? Хто готовий прийняти Іваннівську сільську раду в свої територіальні обійми? Про який "шлюбний" контракт говорили чиновники? Чому чотиригодинні перемовини ледь не закінчилися грандіозною бійкою? За всім стежила наш кореспондент.

ПІЗАНСЬКІ СТОВПИ НА ВУЛИЦЯХ ДУБНА

на . Опубліковано в Благоустрій

Ви чули про знаменитий соборний ансамбль в Пізі — шедевр середньовічної італійської архітектури. Вежа відома тим, що дуже нахилена за задумом архітектора. Нахиленими спорудами, які здається от-от впадуть може похвалитися і Дубно. Поблизу ливарно-механічного заводу, на вул. Михайла Грушевського, розташовані дві опори телерадіокомунікацій міста.

ЗАКОН ПРО СМІТТЯ - НА СМІТНИК?

на . Опубліковано в Благоустрій

Оскільки асоціація Україна – ЄС запрацювала у повному обсязі, тож виявилося, що необхідно виконувати всі закони, які відповідають європейським нормам. Тобто тепер українці мають переналаштуватися на європейський лад — спробувати виконувати закони так, як це роблять мешканці Європи. Роз­глянемо закон Про сортування сміття. Чи є у Дубні механізми для його виконання? І які перспективи чекають на нас.

У РАДИВИЛОВІ СТОЯТЬ ЗА ПАСПОРТОМ У ЧЕРГАХ – ЯК КОЛИСЬ ЗА КОВБАСОЮ

на . Опубліковано в Благоустрій

"О 4.20 ранку я в списку - 14-й. Чергу в паспортний стіл в Радивилові потрібно займати ще звечора. В цю ніч перші прийшли одразу по півночі. І це на вулиці, а температура - мінус три градуси по Цельсію. Виникає питання: чи можливе таке в наш час, чи це відголосок минувшини. Коли був дефіцит продуктів, теж всі вичікували в довжелезних чергах," - один із радивилівчан розповів про свою спробу подати документи для виготовлення ID-картки у паспортному столі Радивилова. Чоловік каже, що з ночі до відкриття установи під її дверима збирається черга до півсотні чоловік і не всі з них можуть потрапити на прийом. Що ж саме від­бу­вається? Що це за раптовий ажіотаж та чим він обумов­лений? Все бачив на власні очі та шукав відповіді наш кореспондент.