ВОДА ЛЛЄТЬСЯ НА ГОЛОВУ, ПЛИВАЄ ВЗУТТЯ...

.. Опубліковано в Благоустрій.

Нещодавно комунальне підприємство, яке обслуговує багатоповерхівки, змінило вивіску. Мешканцям надійшли нові примірники угоди, підписані замість них мером міста, а у платіжках, як і слід було очікувати, – тарифи стрімко підскочили догори. Можливо, підвищилася якість обслуговування?
До редакції «Скрині» звернулися мешканці першого під’їзду будинку № 11, що знаходиться на вулиці Сурмичі, та запросили до себе журналіста.


Наш кореспондент завітала за вказаною адресою – при вході у під’їзд розбиті сходи, вхідні обшарпані двері ледь тримаються на скобах, «козирок» над входом поріс мохом і на ньому ростуть невеличкі кущики та деревця…
У під’їзді обшарпані стіни та облущені панелі. У якому році востаннє проводився поточний ремонт – ніхто із мешканців не зміг згадати, мовляв, дуже давно. Як у старій, так і у новій угоді чітко прописано виконання ЖЕКом поточного ремонту, мешканці за це сплачують.
На п’ятому поверсі залита та покрита «грибком» майже вся стеля, навколо електрощитової вся стіна обдерта і стирчать дроти. Це – грубе порушення правил пожежної безпеки.
Електрощитову заливає водою. Якщо згорить електропроводка, то мешканцям доведеться все купувати за власний кошт, а це – дуже дорого. До того ж – зіпсується вся електротехніка, яка буде увімкнена на момент аварії, її вартість ніхто не компенсує.
Зі стояка струмочками донизу стікала вода, йшов невеличкий дощ. Цікаво, якщо буде злива, то взагалі розпочнеться водоспад?..
У помешканні під номером 13 – практично по всій квартирі зі стелі стікає вода, жильці постійно підставляють миски та відра.
Господиня квартири Віра Василівна розповіла:
- Проблеми виникли 7 років тому. Зверталися до ЖЕКу, до міської ради, до санстанції. Приходила комісія, зробили невеличкий ремонт покрівлі.
Минуло два роки – покрівля знову стала текти. Запропонували ремонт покрівлі з 50-відсотковою оплатою. Покрівлю повністю перекрили.
Ми зробили у своїй квартирі євроремонт, але через два роки знову стало не просто протікати, а лляти. Підозрюємо, що руберойд був неякісний. Приходили працівники, робили «латки» то в одному місці, то в іншому. Проте, як тільки починався дощ, – знову текла вода. Писали заяви і до міської ради, і в ЖЕК. Востаннє працівники влітку приходили, щось робили, але якщо падає сніг чи дощ, - зверху ллється вода.
Ми вже й натяжну стелю зробили, аби грибок прикрити, бо вже не можна навіть забілити. Але й натяжна стеля не допомагає. Вода на голову тече і грибком дихаємо, мучимося. Та й меблі псуються. На Водохреще відразу не побачили і вчасно не підставили миски, то за годину натекло стільки, що аж взуття плавало…
Ось, двері у кімнату вже набрякли від води і навіть не закриваються. У кімнатах, у вітальні, на кухні, навіть у лоджії – тече вода. Син ввечері ліг відпочити, а йому на ноги та на голову вода ллється… Ми розуміємо, що зараз ЖЕК нічого робити не буде, не дозволять погодні умови, але нехай хоча б прийшли працівники та визначили причину, не хочуть навіть прийти і подивитися…
Старший син господині, Ігор, продовжив розмову:
- Я оглядав покрівлю, руберойд дуже тонкий, підозрюю, що протікає через те, що він неякісний. У другому під’їзді заплатили такі ж кошти, як і ми, проте їм купили набагато грубіший та якісніший руберойд, тому у них більше не тече, все гаразд. Також підозрюю, що окрім покрівлі, є тріщини на стояку, звертався із цією проблемою. Мені відповіли, що його замінити неможливо. Проте я розуміюся в ремонтах, їздив працювати за кордон, і можу сказати, що сучасні технології дозволяють замінити будь-які водопровідні труби…
У «Житловику» мені пояснили, що у них звільнилося багато працівників і через те не встигають, не можуть вирішити це питання, мовляв, у інших будинках ще гірша ситуація. Якщо чесно, то я не уявляю, куди вже гірше. До того ж ми звертаємося упродовж багатьох років, за такий час могли б знайти можливість вирішити цю проблему. У нас немає заборгованості, щомісяця справно сплачуємо…
Директор КП ЦЖЕО «Житловик» Павло Березовський не надав коментар, пославшись на погане самопочуття.
Начальник управління ЖКГ Дубенської міської ради Ілля Онисько вислухав та пообіцяв:
- Завтра (у вівторок, 5 лютого, – прим. авт.), під час наради, ми обговоримо цю проблему і я поставлю до відома міського голову, обіцяю взяти це питання під особистий контроль. Надамо доручення провести обстеження.
Що стосується ремонту покрівлі, то існує два шляхи вирішення ситуації. Цього року буде фінансуватися програма залучення коштів європейських фінансових організацій, але ця програма стосується ОСББ. Якщо ж будинок не бажає створювати об’єднання співвласників, - у міській раді є подібна програма, яка стосується будинків, що не створюють ОСББ. Відповідно до програми, 10 відсотків мають сплатити мешканці, а 90 відсотків – бюджет. Замовником цього капітального ремонту може виступити КП «Житловик», комунальне підприємство допоможе організувати людей, провести збори, ухвалити рішення, яке буде записане у протоколі, залучити проектну організацію.
Спочатку потрібно зібрати ініціативну групу, хоча б по дві людини від кожного під’їзду та ухвалити попереднє рішення, призначити ще одні збори, рішення про ремонт покрівлі має ухвалити не менше 50 відсотків мешканців.
- Якщо КП «Житловик» зробив неякісний ремонт, то виправляти недоліки, відповідно до договору, має власним коштом, при чому існує чітко встановлений термін…
- Наразі вже багато що змінилося, до того ж невідомо, чи це провина ЖЕКу, чи іншої фірми, яку найняли як виконавця, необхідний висновок – чи cправді капітальний ремонт або будівельні матеріали були неякісні. Давайте будемо рухатися далі і працювати по новій програмі. Обіцяю також взяти на контроль питання стосовно поточного ремонту всередині під’їздів цього будинку. Якщо мешканці вчасно сплачують за послуги, то з цим проблем не буде…
Що ж, будемо надіятися, що посадовець найближчим часом виконає свої обіцянки.

Олена КУРІШКО.