На маршрутках встановлять GPS-моніторинг

.. Опубліковано в Благоустрій.

Під час сесії Дубенської міської ради розглядалося питання про затвердження програми впровадження системи GPS-трекінгу міських автобусних маршрутів. Тобто, запроваджується система диспетчеризації автобусних перевезень, виконання функції оператора та інформаційного доступу до цієї системи, що, в свою чергу, дозволить забезпечити організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту. GPS-моніторинг забезпечить обслуговування всіх транспортних засобів, які здійснюють перевезення у Дубні. Вона включає в себе комплекс технічних засобів і програмного забезпечення, призначений для автоматизованого контролю та управління рухом транспортних засобів.

Втім, бюджетна комісія не підтримала цей проект рішення. Міський голова поцікавився у голови бюджетної комісії Юрія Момотюка – у чому причина. Прозвучала відповідь:
- На мою думку, це система втручання у приватний бізнес. Ми відбираємо на конкурсній основі підприємців, які обслуговуватимуть жителів Дубна, і укладаємо з ними угоди. Вони непогано заробляють на перевезеннях пасажирів. Встановлювати їм GPS-трекінги коштом місцевого бюджету – це вже занадто. Можливо, варто було б в тендерних умовах зобов’язати підприємців закупити їх власним коштом? У міській раді є посадовці, які могли б здійснювати нагляд за цим.
Міський голова зауважив, що спілкувався з перевізниками. Один із них заявив, що йому такі маршрути невигідні і від деяких він відмовляється. А люди стверджують, що немає чим підвозити дітей, не завжди цей автобус приїздить. Водій у відповідь на звинувачення стверджує, що таки приїздив на зупинку. І наразі неможливо довести, що водій лукавить. Проте за допомогою GPS-навігатора це можна було б перевірити. Адже водій може покинути маршрут і поїхати у своїх справах, наприклад, десь додатково підзаробити. Якщо вдасться довести провину, то можна розірвати угоду, оскільки підприємець не виконує умов, які чітко прописані.
Програма «Розумне місто» якраз і допомагає врегулювати це питання. Водій може не зупинитися на автобусній зупинці, невчасно виїхати на маршрут, не дотримуватися графіку. Ця програма дозволяє перевірити, скільки кілометрів проїздила маршрутка, де і скільки часу стояла.
Також депутати мають намір у найближчому майбутньому запровадити електронний квиток – буде видно скільки пільговиків було перевезено, скільки осіб сплатили за повний проїзд, скільки осіб було перевезено упродовж дня тощо.
Проте перевізникам невигідний такий контроль, адже вони можуть вписувати менший дохід, сплачувати менше податків. Навіть якщо в тендерних умовах буде прописано, що повинні купити GPS-трекінги, то можуть сказати, що вони зіпсувалися, знайти іншу причину, аби не використовувати, ніхто не зможе на це впливати, бо, наприклад, під час тендеру у нього буде GPS-трекінг, а потім скаже, що зіпсувався. Адже це обладнання їм належатиме.
Депутати аргументували, що якщо закуплять власним коштом, то міська рада, можна сказати, надає в оренду своє обладнання. Якщо не погоджуються, щось не влаштовує, то угода розривається.
Вислухавши аргументи своїх колег, Юрій Момотюк зауважив:
- Я в жодному разі не хочу сказати, що контроль не потрібен. Ми витратимо кошти. А якщо потім підійдемо до підприємця, а він скаже, що то його особистий автобус і він не хоче встановлювати? Тож чи не доцільніше прописати в тендерних умовах, що автобус має бути справним та відповідати всім нормам. Але там ще й має бути встановлена GPS-система. Таким чином вдасться зекономити кошти місцевого бюджету.
У вихідні, коли пополудні зменшується пасажиропотік, недобросовісний водій може просто заїхати кудись на стоянку та відпочити, бо йому не вигідно, якщо їде мало людей.
Також на автобусних зупинках встановлять електронні табло і дубенчани бачитимуть, коли і який автобус має під’їхати. Так живе вся Європа – щохвилинно. Не виключено, що з часом запровадять і відеоспостереження.
Це питання поставили на голосування –«за» проголосувало 23 особи, а «проти» - 5. Рішення ухвалено.

Олена КУРІШКО.