НЕВИННІ ЧИ ВМИВАЮТЬ РУКИ?

на . Опубліковано в Економіка

Наприкінці минулого тижня у великому залі Дубенської міської ради відбулося депутатське засідання, на яке прийшли і представники елеватору, що знаходиться в мікрорайоні Цукрового Заводу. Навколо цього підприємства вже не вперше багато галасу - то міська ра­да до суду подає через несплату податків, то жите­лі жаліються на викиди кукурудзяного лушпиння... Директор елеватору спробував пояснити, що саме зараз відбувається на виробництві, проте в якийсь момент стало зрозуміло - просто розмовами не обійдеться.

ЯК «РІЖУТЬ» СВІТЛО БОРЖНИКАМ

на . Опубліковано в Економіка

До нашої редакції звернувся пан Леонід. Йому через несплату 250 гривень за спожиту електроенергію «відрізали» постачання електроенергії. Чоловік просить пояснити йому та іншим абонентам, чому так може трапитися, чи правомірні такі дії в цілому та чи не повпливає повторне підключення на отримання субсидії.

ДІРИ, ЯМИ ТА ЗНАКИ КУЛЬКОВИМИ РУЧКАМИ, АБО ЧИ ВИСТАЧИТЬ 300 МІЛЬЙОНІВ НА ДОРОГИ РІВНЕНЩИНИ

на . Опубліковано в Економіка

Днями мешканці Володи­ми­рецького району заблоку­вали рух автомобілів на між­народній трасі. Люди вима­гали збудувати дорогу до їх села Степангород. Попри те, що Рівненська ОДА такий метод розкритикувала, а пра­воохоронці за фактом бло­кування транспортних комунікацій розпочали до­судове розслідування за частиною 1 статті 279 Кри­мінального кодексу України, ефект від таких заходів все-таки є. Ділянку дороги, на яку нарікали степангородці включили до переліку авто­шляхів, що першочергово потребують ремонту.

МІНОБОРОНИ «ВОЮЄ» ЗА ТАРАКАНІВСЬКУ ЗЕМЛЮ?

на . Опубліковано в Економіка

Ще у 2016 році голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко повідомив, що після його особистого звернення до Міністра оборони України Степана Полторака, Міністерство погодило передачу Тараканівського форту на баланс області. Тоді навіть в мережі Інтернет оприлюднили відповідний лист Міноборони:

«ВІТАЄМО, У ВАС НОВИЙ ТАРИФНИЙ ПЛАН…»

на . Опубліковано в Економіка

Мобільний зв'язок є надзвичайно прибутковим біз­несом. Сказати по правді, мене дивує, що в нашій державі з мізерним бюджетом, який ледь не тріщить по швах, немає державних компаній, які б заробляли на цьому. Натомість майже все, що може приносити прибутки, чомусь віддано олігархам (більшість з них або росіяни, або особи з подвійним громадянством).
Кілька років тому відбулася приватизація Укртелекому. Необхідність такого кроку традиційно пояснили потребою в багатому інвесторі, мовляв, отримаємо кошти, які використають для нагальних потреб пересічних громадян. Через певний час у київських ЗМІ з’явилися публікації, буцімто сплачені за приватизацію кошти через певні механізми були повернуті олігарху, мовляв, «у вигляді інвестицій, для модернізації підприємства». Подібні схеми у владної верхівки звичні та популярні. Хіба це не означає, що прибуткове підприємство фактично подароване? Якщо ні, тоді що це означає?

ЯК ПРАВИЛЬНО ВІДДАТИ СВІЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПАЙ В ОРЕНДУ?

на . Опубліковано в Економіка

Багатьох хвилює правильне оформлення земельних відносин при здачі в оренду фермеру земельного паю.
Які документи підтверджують право влас­ності на землю?

КУДИ ЇДЕШ НА ЗАРОБІТКИ? ДО ПОЛЬЩІ!

на . Опубліковано в Економіка

За даними МЗС України за 2017 рік близько 2-ох мільйонів українців перебувають у Польщі на заробітках. Ця цифра значно применшена, оскільки в червні 2017 року на польському телебаченні звучало - 4 тисячі українців щодня їдуть на роботу до Польщі. Чим загрожує для України Велика трудова міграція українців?
Це насправді дуже важлива проблема і зараз, як ніколи, вона на часі. Адже, якщо не буде покращення життя, підвищення рівня заробітної плати, далі все буде поглинати мега-інфляція, а ціни на продукти, послуги, товари і комунальні тарифи будуть рости, це призведе не тільки до економічного краху, а й кількість людей молодого віку зменшиться в рази. В Україні відчутним стане брак кваліфікованих працівників і взагалі молодої робочої сили. Адже трудова міграція пожирає цвіт нашої нації - це люди віком від 20 до 45 років.