ЯК «РІЖУТЬ» СВІТЛО БОРЖНИКАМ

.. Опубліковано в Економіка.

До нашої редакції звернувся пан Леонід. Йому через несплату 250 гривень за спожиту електроенергію «відрізали» постачання електроенергії. Чоловік просить пояснити йому та іншим абонентам, чому так може трапитися, чи правомірні такі дії в цілому та чи не повпливає повторне підключення на отримання субсидії.

ПРАВИЛА РОЗДРІБНОГО РИНКУ

Аби отримати питання на відповіді, ми звернулися до заступника начальника Дубенського РЕСу Олександра Вікторовича Грановського. Виявилося, що вимкнути електроенергію в квартирі чи в будинку можуть, якщо борг несплати стано­витиме навіть двадцять гривень!
- За сьогоднішніми правилами, запломбувати лічильник ми маємо право в тому разі, якщо борг становить навіть двадцять гривень. Варто заува­жити, що віднедавна послуга повторного підключення також платна, - розповідає Олександр Грановський. - Раніше для населення видрукували книжечку "Правила користування електроенергією", та на сьогодні вона втратила свою актуальність. Тепер діють правила роздрібного ринку. Усі компанії енергопостачання, незважаючи на те, чи це електроенергія, чи то газ, повинні бути розділеними згідно з Антикорупційним Законом та вимогами Євроінтеграційної комісії стосовно того, що має бути постачальник та передавальна організація. Колись такими були РЕС та Енергозбут. Тепер все повертається назад. За останній місяць усім абонентам надсилалися платіжні квинтації, які за зовнішнім виглядом відрізнялися від інших тим, що зверху була платіжка, а знизу два договори для постачальної та передавальної організації. Усі компанії ділитимуться, і у зв'язку з цим Міністерство енергетики примінило Кодекс, в якому йдеться, що споживачеві, після того, як він не заплатив за один місяць, достатньо надати попередження на десять днів. За десять днів немає оплати - мають право відключити за заборгованість.
- Хто визначає суму, через яку можуть від­ключити?
- Кожна компанія самостійно визначає суму. Наша компанія не виключення. Є спеціальний відділ по роботі зі споживачами, з дебеторською за­бор­гованістю. Вони "скидають" нам дані по заборго­ваностях для опрацювання. Суму затверджує комерційний директор. Ми як таких рішень не приймаємо, все вирішується в центральному офісі, а нам щомісяця надається наказ, який ми виконуємо. Звісно, за двадцять п'ять гривень ми радикально реагувати не будемо - в пріоритеті боржник з набагато більшими суми. Але є й такі злісні боржники, які рецидивно накопичують несплату, - пояснює Олександр Вікторович. - Нагадаю, послуга повторного підключення - платна. Більше того, зривати пломбу з лічильника са­мовільно - заборонено, бо це розцінюватиметься як самовільне підключення. Варто дочекатися приїзду працівників для розпломбування. Та найкраще не доводити до цього, а вчасно сплачувати.

НЕМАЄ ГРОШЕЙ - ЕКОНОМ

У Ганни Антонівни нікого немає. Вона одинока пенсіонерка. Ось уже другий місяць жінка не може увімкнути телевізор, аби дізнатися новини - її відключили від електроенергії за несплату. "Де ж я візьму тих грошей, якщо пенсія невеличка і на все не вистачає? Я все життя пропрацювала, чому ніхто не хоче увійти в моє становище? Тож не тисячі заборгувала, а тільки кілька сотень!" - ледь не ридає старенька.
Її історія типова для багатьох одиноких пенсіонерів. Втім, в РЕМі і на такий випадок є порада - економити.
- Часто буває так, що працівники приходять до боржника і просять оплатити борг, аби не довелося "відрізати" від світла. Абонент каже - пенсія мала, грошей немає, щоб заплатити. Я розцінюю це так: немає грошей на хліб, то його в магазині тобі ніхто не продасть. Така ж ситуація зі світлом. Якщо не маєш чим заплатити, то навіщо стільки витрачаєш? Не потрібно використовувати стільки електроенергії, за скільки не будеш в змозі заплатити. Є лічильник, який обліковує. Тож, може варто поекономити?

СУБСИДІЯ ВСЕОДНО БУДЕ

В абонентському відділу РЕМу з самого ранку людно. Хтось перезаключає договори, хтось подає показники лічильники, хтось пише заяву на повторне підключення. Однією з тих, хто вже отримав свій "наганяй" є Антоніна Іванівна. Два дні перед тим вона залишилася без електроенергії в домі. Каже, ніколи так не затягувала з оплатою, а цього разу - забула.
- Ми сім'єю завжди вчасно платимо. Інколи можемо заплатити раз на два місяці. Цього разу і попередження надходили, і самі знали що пора платити, та якось так з голови вилетіло - не до оплати було, - зізнається пані Антоніна. - Тепер от прийшли повторно підключатися, самі винні. Але, от не знаю, чи це ми часом без субсидії не залиши­мося...
Насправді, виявляється, трагедії у повторному підключенні немає, бо на надання субсидії воно не впливає. Впливає лише наявність боргу.
- У Законі написано - якщо ти є боржником, то ніяка субсидія тобі не світитиме. Та, якщо ж абонент оплатив борг повністю, то ця особа прийде, візьме довідку, що боргу немає і з цією довідкою може сміливо йти оформляти субсидію. Питань немає. Воно одне одного не стосується. Субсидія вимагає підтвердження, що немає боргу - чи то за елек­троенергію, чи то за газ, чи то в Теплокомуненергії... - пояснює заступник начальника РЕМу. - Єдине, що субсидія буде з того місяця, з якого вже відсутність боргу.

ПЕРЕЗАКЛЮЧЕННЯ ДОГОВОРІВ - ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Серед користувачів електроенергії вже не перший день ходять балачки про перезаключення договорів. Власне, цієї ж теми ми торкнулися і дещо вище. Причини зрозумілі - зміна фактичного стану компанії, яка надає електроенергію. Але як це робиться та чого саме вимагають?
- Саме перезаключення договору має не легкий і не простий процес, бо має в собі багато підпунктів. А саме: коли ми дізнаємося, що особа померла, електроенергією користуються, але перезаключати договір ніхто не йде. Кожних два-три місяці наші працівники ходять та перевіряють показники лічильника і бачать, що в такому-то будинку показник лічильника міняється, але людина вже померла. Таких споживачів ми повідомляємо листами. Якщо реакції немає, то ми припиняємо подачу елек­троенергії, бо це є бездоговірне споживання. Відмов поки що ще не було. Якщо ж так трапилося, що будинок чи квартира ще не переоформлені, то дається право власності або витяг з реєстраційної книги сільської ради, в якому йдеться що ця особа справді є власником або документи на стадії вироблення, тоді ми заключаємо тимчасовий договір, зазвичай на півроку. Цей процес може бути тривалим, бо вироблення права власності сам по собі тривалий процес. Є договори, які застаріли. Дещо в них могло змінитися за умовами на користь споживача. Тож ми таким споживачам також надсилаємо листи з проханням надати певні підтверджуючі документи, нам приносять паспорт, ідентифікаційні номера та право власності і ми надаємо оновлений договір. Третій випадок - це те, про що ми говорили раніше, щодо підписання двох нових договорів, які ми надсилали в восьмому місяці на постачання та передавання електроенергії, які повинні бути заключені до грудня цього року через розділення компаній. Поки коментувати, як відбудеться розділення, я ще не можу.
- Тобто, усім споживачам варто вже йти і перезаключати договори?
- Я б радив усім в принципі мати на руках новий зразок договору. Адже там є такі пункти, які не враховані в старих. Наприклад, про потужність, який лічильник, який спосіб підключення, яка схема підключення і т.д. Це для деяких споживачів можливо нічого не говорить, а для деяких, які часто займаються цим, орієнтуються, це корисна інформація. Цей договір розширений, об'ємний, читабельний, на хорошому папері. Для подачі заяви на перезаключення договору потрібно надати наступні документи - копії першої та другої сторінки паспорта, ідентифікаційний номер, документ, що підтверджує право власності, квитанція про оплату електроенергії, при спільній власності - заява про згоду заключення договору на одного з співвласників та копію паспорту (першої сторінки), фактичний показник лічильника на дату оформлення договору. Якщо є доручення, то воно повинне бути нотаріально завіреним.
- Як бути тим, кого немає на місці? Скажімо, власник в іншій області чи за кордоном... Чи можливо заключити договір, перебуваючи в іншій області?
- На жаль, ні. Власник повинен приїхати без­посередньо сюди або ж мати довірену особу, яка буде вчиняти дії від її імені. По кожному місту своя окрема компанія.

ЦІНА НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ НЕ ЗМІНИТЬСЯ

- У мене за цей місяць трішки більше чотириста гривень набігло. Я швидко оплатив, бо маю дві причини. Перша - вже раз посиділи без світла, не сподобалося. А друга - хто його знає, чи не подорожчає і чи не доведеться потім заплатити більше, - ділиться Петро Панасович.
Як показує практика, ціна не має властивості знижуватися, тож, ми запитали про ціну на електроенергію - чи не збільшиться раптом вона.
- Найближчим часом ціна змінюватися не повинна. А сьогоднішня ціна вказана на платіжних квитанціях. Перша сума, обов'язкова до сплати, це та яка "набігла" за попередній місяць. А реко­мендована - це з відсотковим врахуванням авансової виплати на наступний місяць. Його розраховує система. Споживач може заплатити цю суму при бажанні. Її на наступний місяць відмі­нусують як переплату. Це своєрідний кредит. Це швидше бухгалтерська вимога, - розповів Олександр Вікторович.

МІЛЬЙОНИ БОРГУ В ОЛІГАРХІВ

Законність відключення від подачі електроенергії сумніву не підлягає. Більше насторожує поведінка працівників, які не йдуть на компроміси. Так стало відомо про випадок, коли старенька бабуся потрапила до лікарні через опломбування лічильника - її саму застали вдома, поки діти були на роботі. Обіцянка заплатити вже сьогодні до уваги не бралася. І хоча діти старенької буквально за півгодини розрахувалися з боргом бабусі, та писати заяву про повторне підключення довелося. А пенсіонерку рятували медики від наслідків серцевого нападу. Причина несплати проста - дітям, які оплачують комунальні послуги матері, світло вилетіло з голови.
Втім, якщо прості люди можуть постраждати через несплату боргів за електроенергію, то олігархи, здається, цим зовсім не переймаються. Так, за даними на кінець минулого року борг за електроенергію у олігарха Рината Ахметова становить 5,1 мільярда гривень! Звичайно, це не тільки з його особняка, а й з підприємств, які належать багатію. Мало що відрізняються борги Ігоря Коломойського, Дмитра Фірташа та інших. Станом на 2 жовтня 2018-го року загальна заборгованість за електроенергію становить 38,4 мільярда гривень. То чи порятують дві сотні гривень старенької загальну картину?

Аліна ДУБОВСЬКА.

Додати коментар


Захисний код
Оновити