Готуються до скасування пільг

.. Опубліковано в Економіка.

У попередньому номері обласного тижневика «Скриня» ми писали про готівкову та безготівкову монетизацію пільг. Працівники соцзахисту розповіли, буцімто у пільговиків не виникне проблем, на їхні рахунки надійдуть кошти, вони отримають смс-повідомлення із «Ощадбанку» з необхідною інформацією.

Власне, особи, яким призначена готівкова пільга, на свої рахунки отримали кошти. А ось ті, кому призначили безготівкову пільгу, замість грошей - купу проблем. При чому, у всіх, хто мав би отримати безготівкову пільгу, проблеми ідентичні.
Кореспондент «Скрині» також є пільговиком, що дало можливість вивчити ситуацію, так би мовити, із середини.
Кошти на рахунки організацій, що надають комунальні послуги, мали б надійти до 22-го листопада (у наступні місяці обіцяють надсилати до 18-го). Проте не все так сталося, як гадалося.
Не надійшло смс-повідомлення ні 22-го, ні 23-го. Управління соцзахисту не має інформації щодо надходження коштів і не може поінформувати стосовно суми, яку необхідно доплачувати пільговику. А ця сума кожного місяця буде змінюватися. Потрібно зателефонувати до «Ощадбанку». Телефоную. Тричі не могла додзвонитися – на іншому кінці через кожних 10-15 хвилин очікування обривався зв’язок. Четверта спроба виявилася вдалою. Чоловік, що назвався оператором, повідомив, що гроші до банку надійшли, але із відправленням повідомлення виникла затримка. Дивно, у законодавстві чітко прописано, що зобов’язані надіслати протягом доби після надходження коштів. Повідомив, що виділили понад 700 гривень, їх перерахують на рахунки організацій, що надають послуги, проблем не виникне.
Минув ще тиждень, доки все ж таки «есемеска» надійшла – у суботу, 29 листопада, у другій половині дня. Читаю текст і очам своїм не вірю: «Пільга 709.29 не покрила інші послуги. Дані відсутні. Деталі у кабінеті». Що це означає? Зателефонувала до контакт-центру «Ощадбанку». Зв’язатися з оператором було ще важче, ніж першого разу, втім, через годину це вдалося зробити. Громадянка, що назвалася оператором, вимагала, аби я назвала свої паспортні дані та код. Чому маю називати невідомій особі дані, за допомогою яких можна здійснювати будь-які грошові операції? Почула відповідь, що є чимало осіб з подібними прізвищами. Але ж можна назвати місто, домашню адресу. За даною адресою немає інших пільговиків. Почула заперечення, проте за деякий час таки погодилися надати інформацію. Зійшлися на тому, що повідомлю свою дату народження.
Пані на другому кінці дроту пояснила, що гроші перераховані лише на рахунок «Дубноводоканалу», і все. А інші організації, мовляв, не передали «Ощадбанку» свої реквізити. Тобто, не можуть перерахувати кошти, бо не мають номерів рахунків. Ті ж самі організації із жовтня нараховують пільговикам стовідсоткову оплату.
Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», надавачі послуг мають право нараховувати пеню за кожен день заборгованості. А сплачувати за комунальні послуги особа має не пізніше 20-го числа кожного місяця. Після 20-го банки вже не перераховують кошти на організації, тобто вони надійдуть туди після 20-го числа наступного місяця і отримувач послуги вважатиметься боржником. Тобто, якщо сплатить, наприклад, 21-го числа (на один день пізніше), то виникне місячна заборгованість? І зможуть нарахувати пеню за кожен день відтермінування, доки організація не отримає кошти? Але чому повинен страждати пільговик? І що робити платнику – сплачувати повну вартість? Як довго вирішуватимуть надавачі послуг – надати реквізити «Ощадбанку» чи й надалі цього не робити? За неподання реквізитів вони не несуть жодної відповідальності, проте можуть притягнути до цієї відповідальності споживачів, у яких саме через це виникла штучна заборгованість. Споживачі мають здійснювати стовідсоткову оплату, без урахування пільг. До речі, якщо організації змінюватимуть номери рахунків, то пільгові кошти «зникатимуть»?
Та повернемося до розмови із пані, яка назвалася оператором. Цікавлюся, чому в смс-повідомленні немає інформації, що перерахували лише платню за воду, не вказано, яку суму перерахували, не вказано, що інші організації не надали реквізитів, немає переліку цих організацій. Ця інформація має бути вказана в повідомленні. Чую дивну відповідь: «А вона в повідомлення не влазить».
Тобто, як так не вміщається? До речі, вартість такого повідомлення – 5 гривень. І з мене вирахували ці кошти. А потрібної інформації я не отримала. За що маю платити кожного місяця і як маю отримати інформацію про нараховані кошти, про суми, які необхідно сплатити за кожну послугу? Порадила відкрити особистий кабінет, там можна буде все прочитати. Але ж далеко не кожен пільговик має інтернет, у деяких селах він просто «не тягне». Далеко не кожен вміє відкривати особистий кабінет. Окрім того, щомісяця за інтернет потрібно сплачувати майже 200 гривень. Як виявилося, це вже проблема пільговика.

Та повернемося до смс-повідомлення. Нагадала працівниці пункт перший частини 12 постанови Кабінету Міністрів України № 373 від 17.04.2019 року «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»: «АТ «Ощадбанк інформує протягом доби смс-повідомленням після нарахування коштів. У смс-повідомленні обов’язково зазначаються дані про наявний залишок платежу за кожним видом послуг та перелік послуг, за якими виконавці не отримали реєстри». Тобто, там немає пункту, що можуть не вказувати певну інформацію, бо це, на їхню думку, займає забагато місця. Наголосила на слові «обов’язково». Також поцікавилася, чому смс-повідомлення надіслали аж через дев’ять днів після перерахування коштів.
Почула розповідь про те, буцімто для них це велике навантаження, надалі все буде оперативно. Якщо чесно, не надто повірила обіцянкам. Поцікавилася сумою, яку перерахували на «Водоканал». Виявилося, що лише 35 гривень. Але ж нараховано було понад 100 гривень, а пільга учасника бойових дій становить 75 відсотків. То що це за такий перерахунок? Почула відповідь, що вже не становить 75 відсотків. Тобто, пільгу зменшили? Та ні. А як це зрозуміти? Була переплата. Але ж переплата здійснена із моєї кишені, а не державним коштом. Чому тепер мають не доплачувати? А такий закон…
Відповідно до законів «Про ринок природного газу» та «Про ринок електричної енергії» споживачів через певний час змусять за газ та світло сплачувати наперед. А якщо послуга вже буде проплачена, то, відповідно до нового законодавства, і пільгові кошти на рахунок надавачів послуг не надходитимуть? Пані повідомила, що вона лише виконавець, нічим не зможе допомогти.
Незважаючи на відсутність реквізитів, змогли повідомити інформацію про переплату за газ. То чи справді не надали реквізитів, чи почали відбуватися якісь дивні речі?
Навіть, якщо уявити, що повідомлення вчасно надійде (18-19 числа), за комунальні послуги потрібно сплатити не пізніше 20-го. Хіба все місто та район зможуть це зробити за один день? Чергу потрібно буде з вечора займати? Я вже не кажу про те, що 18-те або 19-те можуть бути вихідними днями. Не отримала належної відповіді на ці запитання.
Повідомили, що зможу після 1 червня отримати гроші, які залишаться на рахунку, для цього потрібно буде весною відкрити в банку картку для соціальних виплат. А ще - прочитали мою домашню адресу. Я проживаю на вулиці Сурмичі, на цю адресу завжди нараховувалася пільга. Проте замість вулиці тепер вказано провулок. Представники Мінсоцполітики подали до банку невірну адресу? Як же я зможу влітку отримати кошти, якщо до банку передали невірну адресу? Мені ці кошти не видадуть. І навіть якщо вдасться добитися, аби внесли відповідні зміни, то де гарантія, що в майбутньому не перекрутять номер будинку чи номер квартири? Відбувається підготовка до повного скасування пільг?
До речі, за послуги «Ощадбанк» відраховує із коштів, що виділені на пільгову оплату, 0,7 відсотка. Якщо врахувати кількість пільговиків по всій Україні, то виходить захмарна сума…

Олена КУРІШКО.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити