ХОТІЛА ЗАКОЛОТИ СУСІДКУ ВИЛАМИ ЧЕРЕЗ... ВІРУ

на . Опубліковано в Кримінал

Релігійні різнобачення ледь не стали причиною трагедії в Птичі. В передень свята Івана Богослова вірянка Московського Патріархату озвіріла та напала з вилами на свою сусідку. Жінка намагалася заколоти опонентку за те, що остання відвідує богослужіння в УПЦ КП.

ПРО ЩО ІНФОРМУВАВ ПРОКУРОР У МЛИНОВІ

на . Опубліковано в Кримінал

На 23-ій сесії сьомого скликання Млинівської районної ради керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк інформував населення регіону про стан законності, протидію злочинності та корупції та результати роботи Дубенської місцевої прокуратури за 6 місяців 2018 року.

ХАБАР ДЛЯ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ З МЛИНОВА

на . Опубліковано в Кримінал

Іноземна валюта в руках головного лікаря Млинівської ЦРЛ може спровадити його за грати на кілька років. Вирішується питання про оголошення йому підозри у вимаганні та отриманні отриманні хабаря.

ПЕНСІОНЕРКА У РАЧИНІ ЗАТРИМАЛА ЗЛОЧИНЦІВ

на . Опубліковано в Кримінал

Людмила Міськевич власноруч затримала двох ймовірних злодіїв. Подружня пара самовільно проникла до її оселі з невідомими намірами. Як літній жінці вдалося чинити опір злочинцям та ще й затримати їх, поки приїхала поліція, дізнавалася наш кореспондент.

ЗА ОПІР ПРАЦІВНИКУ ПОЛІЦІЇ - СУВОРЕ ПОКАРАННЯ

на . Опубліковано в Кримінал

Дубенська місцева прокуратура повідомляє, що з початку року на території міста та району зафіксовано 6 випадків опору працівникові правоохоронного органу (всі випадки стосуються опору працівникам органів поліції) під час виконання ним службових обов’язків.

СУД ВИПРАВДАВ ЦЕРКОВНОГО ЗЛОДІЯ

на . Опубліковано в Кримінал

Своїм вироком Дубенський міськрайонний суд виправдав непрацюючого, судимого громадянина, що підозрювався в обкраданні в мікрорайоні “Волиця” міста Дубна Свято-Покровського собору УПЦ КП. Тоді, нічної пори влітку 2016 року, невідомий, пошкодивши подвійні вхідні двері та зламавши сейф, викрав з храму понад 10000 гривень.