ПРО ЩО ІНФОРМУВАВ ПРОКУРОР У МЛИНОВІ

.. Опубліковано в Кримінал.

На 23-ій сесії сьомого скликання Млинівської районної ради керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк інформував населення регіону про стан законності, протидію злочинності та корупції та результати роботи Дубенської місцевої прокуратури за 6 місяців 2018 року.

На виконання положень законів України «Про прокуратуру» та «Про місцеве самоврядування в Україні» прокурор розповів про проведення чотирьох координаційних нарад з керівниками правоохоронних органів, діяльність постійно діючих міжвідомчих робочих груп, систематичне проведення занять та оперативних нарад з під­порядкованими працівниками. Також прокурор наголосив, що за перші 6 місяців 2018 року зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних проваджень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що зокрема зумовлено підтримання публічного обвинувачення прокурорами в судах та засудження винних осіб до реальної міри покарання, пов’язаної з ізоляцією від суспільства. Так, на території юрисдикції місцевої прокуратури з 01.01.2018 по 30.06.2018 усього зареєстровано 1281 кримінальне правопорушення, на противагу 1384 за аналогічний період минулого року або на 7,44% менше.
Водночас Василь Мартинюк наголосив і на активній роботі місцевої прокуратури щодо представництва інтересів держави. Упродовж 6 місяців місцевою проку­ратурою пред’явлено 24 позовні заяви на загальну суму 12 386 тис. грн. Напри­клад, місцевою прокуратурою скеровано до Господарського суду Рівненської області позовну заяву до ПП «Торговий дім «Оріана» про повернення земельної ділянки, яка знаходиться на території Млинівського району, загальною вар­тістю 2,2 млн. грн, та яка була надана в оренду з порушенням законодавства. Після пред’явлення позовної заяви відповідач по справі добровільно по­вернув земельну ділянку.
Також керівник Дубенської місцевої прокуратури відповів на ряд запитань депутатів районної ради та представників громадськості.

Додати коментар


Захисний код
Оновити