ЗІРКИ ПОСИПАЛИСЯ НА ДУБЕНСЬКУ СЦЕНУ

.. Опубліковано в Культура.

Вкотре в Дубні пройшов конкурс талантів, на якому «запалювали» діти. Співоча битва пройшла в дружній атмосфері, а конкуренція була виключно здоровою. Жюрі визначилося з найспівочішою пташкою Дубна, а юна зірка міста Влад Корженевський навіть вручив гран-прі тому, хто його покорив своїм вокалом.

КОНКУРС «ЮНА ЗІРКА" В ДУБНІ

Традиційно вокально-театральний конкурс "Юна зірка" в Дубні проводиться для того, щоб мати змогу підтримати та розвивати обдарованих діток. Сам конкурс проходить в два етапи - спочатку на районному рівні, а потім переможець їде до області, аби там представляти свій район. Діти беруть участь у зма­ганнях зі співу в двох категоріях. Перша -діти віком до тринадцяти років. Друга - з чотирнадцяти до повноліття. Жюрі конкурсу приймає до уваги та оцінює не лише вокальні дані юніорів, а й ар­тистизм конкурсантів, костюми, по­становку номеру, вибір пісні, вміння обіграти пісню на сцені. Цьогоріч, окрім можливості проявити свій талант на обласній сцені, учасників вокального поєдинку очікував і спеціальний приз від переможця Всеукраїнського конкурсу "Золоті діти" Влада Корженевського - запис кавер-версії улюбленої пісні переможця конкурсу у професійній звуковій студії в Рівному. 

ПЕРШЕ МІСЦЕ ВИБОРОЛА ДЕВ'ЯТИКЛАСНИЦЯ

Участь у конкурсі взяло більше десяти конкурсантів. Гурти, ансамблі, солісти. Судді обрали найкращу спі­вач­ку. Нею виявилася чотирнадцятирічна учениця гімназії №2 Наталя Баковчук. Дівча не по-дитячому чуттєво виконала пісню Христини Соловій "Форте-піано", чим підкорила усіх слухачів. Вокалом дев'ятикласниця займається порівняно недавно, проте вже має власні записи. Відео, на яких Наталка співає, вже популярні на телеканалі "Youtube".

- Я не боялася виступати на сцені, адже роблю це не вперше. Я була впевнена у своєму вокалі і у пісні. Так, мені всього чотирнадцять і, може, я ще не зрозуміла, що таке кохання, але я намагалася зрозуміти сенс слів і передати це розуміння голосом, - розповідає юна співачка.
Власне, цю композицію пере­можниця обрала невипадково. Українська співачка Христина Соловій - улюблена виконавиця панянки, тож, як тільки почула "Форте-піано", то відразу вирішила - співатиме саме її. Наталка надихається Христиною, бо ця відома співачка -патріотка, чим спонукає і Наталку любити українське. В майбутньому дівчина хотіла б стати телеведучою, але спів за­лишиться невід'ємною частиною її життя.
- Я дуже задоволена результатом моєї учениці, - поділилася і вчитель гімназії №2 Тетяна Прохно. - Наталка виклалася наповну. До речі, вона співає не лише рідною мовою. В її репертуарі вже є композиції і англійською. Надалі ми будемо працювати, розвиватися, бо талант - ніщо без клопіткої праці!

ГРАН-ПРІ ДІСТАВСЯ ХЛОПЧИКОВІ

Іллю Гавриленка знають не лише в Дубні, а й у Львові. Ще в минулому році, тоді ще восьмирічним хлопчиськом, Ілля виборов перше місце на одному із співочих фестивалів Галичини. Тож уже рік хлопчик професійно займається вокалом. Чистота високих нот, які бере цей красунчик, вражає! Сила голосу Іллі - не дитяча. На конкурсі "Юна зірка" в Дубні він виконав патріотичну пісню про Україну, яка зачарувала присутніх своєю мелодійністю. Хоча, пісня - ніщо без хорошого виконавця.
- Не знаю, чому обрав саме цю пісню для конкурсу, - по-чесному признається Ілля. - Почув, сподобалася, от і вирішив її заспівати. Пісня гарна, можна показати свій голос, своє вміння. А це головне.
Поряд з Іллею - мама та тато. Мама виконує роль продюсера, бо скрізь супроводжує співака в його нелегкій справі. Сценічний костюм переможця - також її рук справа. А тато... вчитель Іллі! Співочість у юнака - не випадкова, а передається з покоління до покоління генетично. Дідусь Іллі - Володимир Гавриленко - відомий композитор та поет. На жаль, його більше немає з нами. Тато також тісно пов'язаний з музикою та співом, тож саме він і навчав Іллю співати ще з чотирирічного віку і продовжує прискіпливо тренувати голосові зв'язки хлопчика. Для Іллі перемога на конкурсі в Дубні не перша - окрім фестивалю у Львові, хлопчик встиг вибороти перші місця на десяткові різноманітних пісенних змагань. Його тричі реєстрували на проекті "Голос. Діти", який транслюється на телеканалі 1+1, та, на жаль, взяти участь у ньому не було змоги. Та батьки обіцяють, що наступного разу співун все ж поїде до столиці підкорювати вершини. Цього тижня, окрім першого місця у своїй категорії, переможець отримав екс­клюзивне право записати будь-яку пісню на свій смак на професійній студії у Рівному. Щоправда, це стало справжнім сюрпризом для сім'ї Гавриленків, тож, яку саме композицію запише Ілля, ще не відомо навіть для нього.
Безперечно, дубенські діти - най­талановитіші, найстаранніші, найкращі!

Аліна ДУБОВСЬКА

Додати коментар


Захисний код
Оновити