ЯК ВИРІШУВАЛИ ДОШКУЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МІСЬКІ ДЕПУТАТИ

на . Опубліковано в Політика

Наразі сесії Дубенської міської ради стають все спокійнішими та схожими одна на одну. Такою була й минула, хоча депутати й роз­гля­дали дошкульні питання.

ДУБЕНЧАНИН У ПАРИЖІ ПРОТЕСТУВАВ ПРОТИ ПУТІНА

на . Опубліковано в Політика

На початку червня президент Росії Володимир Путін побував з візитом у Парижі, столиці Франції, де провів спільний брифінг з президентом Франції Емануелем Макроном. Зокрема, там же він назвав Анну Ярославну, дочку Ярослава Мудрого, російською царівною. Адже, наче б то, саме її одруженння з королем Франції Генріхом і стало початком дружніх відносин Росії з Францією. Втім, знайшлись і ті, хто не погоджується з його «дружніми» намірами щодо Франції, Одним із таких мітингувальників став і наш земляк, корінний дубенчанин Олександр Зубков.
Біля підніжжя Ейфелової вежі відбулась акція «Стоп Путін» в протест приїзду президента Росії до Франції та в підтримку України. До мітингу, організованого українською діаспорою, приєднались і вихідці з Грузії.

ПОЛІТИКИ ЗНОВУ РВАТИМУТЬСЯ ДО МІКРОФОНІВ?

на . Опубліковано в Політика

14 жовтня відзначають не лише Покрову Пресвятої Богородиці, але й потрійне українське національне свято – День захисника України, День українського козацтва та 76-ту річницю створення УПА.

ДЕПУТАТИ РОЗІЙШЛИСЯ З СЕСІЇ І НЕ ПОСВАРИЛИСЯ…

на . Опубліковано в Політика

На черговому пленарному засіданні 52-ї сесії депутатів міської ради Дубна вирішили запросити військових до колонії, змінили бюджет міста на 2018-й рік та вирішували ті питання, які видкладалися на минулих сесіях. Як не дивно, та цього разу засідання пройшло без скандальних питань та «розбірок» між відомими людьми міста.

ХТО ЗАРОБЛЯТИМЕ З ВІТРУ?

на . Опубліковано в Політика

Тридцять шоста сесія Дубенської міської ради наробила досить шуму. Встановлення вітряків викликало резонансне обговорення. Питання енергетичного забезпечення неоднозначно сприйняли депутати міської ради.