ЗІРКА ДУБНА МОЖЕ СТАТИ ЗІРКОЮ ПОЛІТИКИ

на . Опубліковано в Політика

Цього тижня відбулася масштабна та надзвичайно важлива в освітньому житті подія для нашої області – створення Національної дитячої ради Рівненської області при Уповноваженому Президента України з прав дитини та проведення Установчих зборів. До її складу увійшли лідери учнівського самоврядування Рівненщини. Презентував Раду у Рівному Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба. А головою ради став співак та шоумен, дубенська зірка - Влад Корженевський.

ЯК ВИРІШУВАЛИ ДОШКУЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МІСЬКІ ДЕПУТАТИ

на . Опубліковано в Політика

Наразі сесії Дубенської міської ради стають все спокійнішими та схожими одна на одну. Такою була й минула, хоча депутати й роз­гля­дали дошкульні питання.

ПОЛІТИКИ ЗНОВУ РВАТИМУТЬСЯ ДО МІКРОФОНІВ?

на . Опубліковано в Політика

14 жовтня відзначають не лише Покрову Пресвятої Богородиці, але й потрійне українське національне свято – День захисника України, День українського козацтва та 76-ту річницю створення УПА.

ДЕПУТАТИ РОЗІЙШЛИСЯ З СЕСІЇ І НЕ ПОСВАРИЛИСЯ…

на . Опубліковано в Політика

На черговому пленарному засіданні 52-ї сесії депутатів міської ради Дубна вирішили запросити військових до колонії, змінили бюджет міста на 2018-й рік та вирішували ті питання, які видкладалися на минулих сесіях. Як не дивно, та цього разу засідання пройшло без скандальних питань та «розбірок» між відомими людьми міста.