НА РАДИВИЛІВЩИНІ СІЛЬСЬКІ ЖІНКИ КОРЕГУВАТИМУТЬ СВОЇ ФІГУРИ

на . Опубліковано в Спорт

У селі Підзамче відкрито цілий фітнес-центр для сільських жителів. І зробив це не якийсь приватний підприємець, щоб класти у свою кишеню гроші. Ініціатором його створення став міський голова Радивилова, щоб мати можливість висмикнути молодь з-під дурного впливу вулиці та зайняти час корисними для здоров’я спортивними вправами.
Не зайвим таке нововведення в селі буде і для більш старшого покоління та для людей поважного віку, адже зупиня­тися на досягнутому команда мера не збирається, а в перспективі - розвиток.

МІСЬКІ ДЕПУТАТИ ПРОТИ СТИПЕНДІЙ ДІТЯМ - СПОРТСМЕНАМ?

на . Опубліковано в Спорт

На сесії Дубенської міської ради бурхливо обговорювали питання про внесення змін до положення про стипендії Дубенської міської ради провідним спортсменам міста, затверджене рішенням міської ради від 26.05.2017. Рекомендація освітянської комісії – погодити зі змінами, фінансовому управлінню передбачити стипендіювання обдарованої молоді, призерів та переможців 3-4 етапів предметних олімпіад. Друге - внести зміни до положення, знявши пункт - обмеження кількості стипендій. Постійна комісія з питань бюджету не підтримала рішення.

НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ НАПЛИВАВ НА БРОНЗУ

на . Опубліковано в Спорт

Національна паралімпійська збірна команда стала третьою се­ред 36-ти країн-учасниць Чемпіо­нату Світу з параканое, що з 19 до 28 серпня відбувався у чеському місті Рачіце. У складі збірної свою бронзу здобув наш спортсмен, ме­шканець села Дубрівка, Дубенсь­кого району Микола Синюк. Він виступав у класі KL2 на дистанції 200 м. Результат спортсмена - 43,281 с. Це перша світова наго­рода спортсмена. Нагадаємо, що напередодні на Чемпіонаті Європи веслувальник став срібним при­зером. Детальніше про змагання та не тільки Микола розповів для читачів «Скрині».

ПОВЕРНУВСЯ З БОЛГАРІЇ БЕЗ «ДЕРЕВ’ЯНОЇ» МЕДАЛІ, ЗІ СРІБЛОМ!

на . Опубліковано в Спорт

Нещодавно з Болгарії повернувся до рідної Дубрівки, що на Дубенщині, Микола Синюк. Спортсмен привіз срібну нагороду Чемпіонату Європи з параканое. Наш кореспондент поспілкувався з чемпіоном та його тренером Леонідом Камлочуком.
Зараз наставник Миколи тренує підопічних у районній дитячо-юнацькій спортивній школі, де функціонує секція веслування. Леонід Камлочук готує майбутніх паралімпійців. Про нинішнього вихованця-призера розповідає, пригадуючи, як усе розпочиналося.

ЩО МОЖЕ ПОЗБАВИТИ НАС ЗІРКИ КІКБОКСУ

на . Опубліковано в Спорт

Вже не вперше на шпальтах «Скрині» ми розповідаємо про здобутки 21-річного дубенчанина Владислава Капиша. Хлопець нещодавно здобув бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з савату (французького боксу). Змагання відбувалося у місті Ловервальд, у Бельгії. А згодом отримав свою найвищу нагороду: спортсмен став Чемпіоном Світу з кікбоксингу.

ВЛАД КАПИШ: «ЦІ ЗМАГАННЯ – ТРЕНУВАННЯ ПЕРЕД ВИХОДОМ НА РИНГ У ЄВРОПІ»

на . Опубліковано в Спорт

Уже вкотре дубенчанин Владислав Капиш привіз перемогу з Чемпіонату України з кікбоксу. Змагання відбувалися на початку жовтня у місті Павлоград, Дніпровської області. Хлопець виступав у складі збірної Волинської області. Тренер вчив кікбоксера не хвалитися здобутками. Але ми про своїх чемпіонів повинні знати. Тому ексклюзивно для «Скрині» Влад все ж поспілкувався із нашим кореспондентом.

СПОРТИВНА ШКОЛА НАРЕШТІ ВІДКРИТА

на . Опубліковано в Спорт

Чотири роки на вулиці Семидубській у Дубні «ліпили» дитячо-юнацьку спортивну школу, так званий Центр дозвілля молоді, у той час як тренери та їхні підопічні змушені були займатися на базі дубенських шкіл. І ось нарешті спортсмени дочекалися появи власної тренувальної бази: урочисто на День Незалежності. Навіть стрічку перерізали.
Раніше приміщення належало до вій­ськового містечка і слугувало клубом офіцерів. У 2008 році колишнє військове містечко - 28 об’єктів нерухомості перейшли у власність міста.