ЧОМУ БУЛА ВКРАДЕНА НАША ІСТОРІЯ?

на . Опубліковано в Життя

У суботу до Дубна приїздив відомий український письменник та літературознавець Володимир Яворівський. На зустріч із київським гостем завітали дубенські письменники – Микола Пшеничний, Микола Тимчак та Микола Оттов. У Будинку молоді Володимир Олександрович презентував свої твори та розповідав про свою авторську програму, яку транслює Національне радіо.

"КОЛИ ЗІЙДЕ СНІГ, ТО В ЛІСІ МОЖНА БУДЕ ЗНАЙТИ СТІЛЬКИ Ж ВБИТИХ, ЯК ГРИБІВ..."

на . Опубліковано в Життя

Роки летять, їх не зупиниш ні на мить, але пам’ять знову і знову повертає на Київський Майдан. Там назавжди залишилася частина нашої душі.
Приблизно 5 років тому відбулися перші розстріли – загинули Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Роман Сеник, було знайдене тіло одного із протестувальників – Юрія Вербицького. Тривали протистояння на вулиці Грушевського…

ЧОМУ ВІЙСЬКОВІ МАСОВО РОЗБІГАЮТЬСЯ?

на . Опубліковано в Життя

За кілька місяців розпочнеться передвиборна кампанія – спочатку відбудуться президентські вибори, а слідом за ними – і парламентські. На телеканалах все частіше з’являються «балакучі голови», що вихваляють себе і свою партію та критикують опонентів. Комусь подобається опозиція, іншим – провладна більшість, задля того, аби справити враження на певний електорат «слуги народу» і конфліктувати між собою можуть, і навіть злегка почубитися, а після «шоу» разом сідають в буфеті Верховної ради, їдять ікру, попивають віскі та задоволено обговорюють, що вийшли непогані кадри, «лузери» купилися і партійні бонзи будуть задоволені.

ЯК ХВОРІ НА ГЕПАТИТ С ПОТРАПЛЯЮТЬ ДО ВІЙСЬКА

на . Опубліковано в Життя

Владні мужі полюбляють виголошувати з високих трибун про те, що українську армію вдалося «підняти», ледь не заново створити, забезпечити всім необхідним, мовляв, практично наближаємося до стандартів НАТО. Чи так це насправді?

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ МАРИХУАНИ

на . Опубліковано в Життя

На сайті Верховної Ради від кількох громадських організацій зареєстрована петиція про легалізацію медичного канабісу, тобто марихуани, мовляв, у деяких державах курити «травку» дозволяють. Чому б Україні не взяти з них приклад? Цю петицію усно підтримали і «батьки» медичної реформи – окремі очільники МОЗ.

«ЗАТЕ В КАЗАРМІ Є ПАРКЕТ…»

на . Опубліковано в Життя

Посадовці неодноразово розповідають, буцімто дбають про армію, забезпечують всім необхідним. Насправді у військових частинах солдат-контрактників годують лише раз або двічі на добу в будні дні, у вихідні взагалі не харчують. В казармах та в гуртожитках, що знаходяться на території частини, можна проживати безплатно, а гуртожитки за межами частин – платні.

ЯК ШТРАФУВАТИМУТЬ ЗА ПЕРЕВИЩЕННЯ ШВИДКОСТІ

на . Опубліковано в Життя

З 8 жовтня на дороги повертаються лазерні прилади системи TruCAM, якими поліцейські мірятимуть швидкість автівок. За даними ЗМІ, на всю Україну їх виділено – 25, два з яких використовують у столиці. Скільки приладів на Рівненщині, патрульні не розповідають, кажуть, на цьому етапі – достатньо. Адже поки що ці прилади повинні фіксувати швидкість на найбільш небезпечних ділянках. А у Рівненській області подібних чимало.