Куди з банку зникли кошти?

.. Опубліковано в Життя.

До редакції обласного тижневика «Скриня» звернулася дубенчанка пані Тетяна і розповіла:

- Оскільки у своїй квартирі переобладнала опалення з централізованого на автономне, виникла необхідність у переоформленні субсидії, якою користуюся у літній період. Завітала до Дубенського УПСЗН, де мені повідомили, що необхідно подати нові заяву та декларацію, записалася на чергу, чекала протягом п’яти днів.
Коли знову завітала до управління, працівниця соцзахисту глянула принесені документи і сказала, що маю ще додати довідку про доходи чоловіка. Він наразі не працює, але добровільно сплачує Єдиний соціальний внесок. Пояснили, що повинна надати відповідний документ та квитанції про сплату. Але чому я мала ходити у податкову інспекцію та до Пенсійного фонду, якщо УПСЗН все одно надішле туди запит? У законодавстві чітко прописано, що не потрібно приносити довідок про доходи. Чи у кожному місті свої закони?
Але й це ще не все. За комунальні послуги щомісяця вчасно сплачувала, проте працівники соціального захисту після того, як подивилися у комп’ютер, сказали, що у мене борг у Водоканалі та ЖЕКу. Звідки цей борг взявся? Показую квитанції, пояснюю, що боргу немає. Пояснили, що необхідно принести довідки від цих комунальних організацій про відсутність заборгованості.
У комунальних підприємствах «Водоканал» і «Житловик» мені пояснили, що на комп’ютері банку ці кошти є, але на їхні рахунки вони не надійшли. Як таке може бути?
Я сплачую за комуналку через систему «Приват-24» на інший державний банк. Виплата відбулася 14 серпня, із одного банку до іншого гроші перераховують упродовж трьох діб, тобто вони надійшли не пізніше 17 серпня. Аби до кінця місяця їх перерахували будь-якій організації, що здійснює комунальні послуги, необхідно сплатити до 20 числа, кошти банк отримав раніше. Проте у вересні два комунальні підприємства не отримали сплачені мною гроші, тобто їх видно на комп’ютері, але готівка кудись зникла.
Комунальні підприємства довідки про відсутність заборгованості видати не змогли, оскільки не отримали від банку коштів. Тож виникла штучна заборгованість – за послуги ЖЕКу 86 гривень, а за послуги Водоканалу – 117 гривень. Що ж відбулося? Можливо, у державному банку хтось «прокручує» гроші і заробляє відсотки? Чи відбувся збій у банківській системі?
Знову прямую до управління соцзахисту, пояснюю ситуацію, що склалася. Незважаючи на те, що я сумлінний платник і ніколи не мала заборгованості, через штучний борг втрачаю право на субсидію? Чому моя родина повинна страждати через неналежну роботу державного банку?
Показую на мобільному телефоні всі виплати упродовж року. В УПСЗН сказали роздрукувати всі квитанції із січня місяця, що я й зробила. Далі сказали написати, коли кожна із них сплачена і за які місяці. Взагалі-то у квитанціях вказана дата виплат і місяці, проте я виконала вимогу. Також роздрукувала всі виплати Єдиного соціального внеску.
Довелося повторно записуватися на чергу, аби потрапити на прийом.
Працівники соцзахисту завітали до мене додому і склали акт обстеження. Наразі чекаємо результату. Невідомо, чи нададуть субсидію, чи відмовлять…
А тим часом до редакції стали звертатися й інші дубенчани, які отримали повідомлення про штучну заборгованість. Одні стверджують, що сплачували через касу, інші – через термінал, частина відвідувачів здійснювала оплату через мобільні додатки. І всі платили саме до згадуваного мною державного банку. Що ж відбулося?
Наш кореспондент звернулася за коментарями до банківської установи, втім керівник не був налаштований давати коментарі (розмова записана на диктофон).
- Громадянка не за адресою звернулася. Нехай звернеться до нас і ми надамо їй відповідь.
- Річ у тім, що дубенчани, які сплатили за комунальні послуги до Вашого банку, через штучну заборгованість можуть втратити субсидію. Їм потрібно не просто почути відповідь, а вирішити проблему, що виникла з вини банку.
- Кожен, хто звернувся в редакцію «Скрині», нехай звернеться до мене і я надам відповідь. Ви ж не компетентні з’ясовувати це питання.
- Чому кошти, які були сплачені до 20 серпня, не надійшли на рахунки комунальних підприємств «Житловик» та «Водоканал»?
- Треба дивитися хто, коли, звідки і як платив. Платіжки потрапляють до нас різними шляхами – через каси, термінали та мобільні додатки.
- Так подивіться у комп’ютері. Я скажу, яким чином здійснювалися виплати, назву прізвища та адреси.
- Можливо, рахунки комунальних організацій змінилися.
- Рахунки не змінилися, проте виникли штучні борги.
- Ви чуєте, що я Вам пояснюю? Ви ж не хочете чути. Треба, щоб люди самі до мене підходили і я все поясню. У мене тисячі людей платять. Я що, тих людей бачив? Всі гроші вчасно надходять до організацій.
- Чому ж тоді не надійшли? По дорозі заблукали?
- А я кажу, що надійшли. Що Ви там записуєте на диктофон?
- Вашу відповідь, але шкода, що нормального пояснення так і не вдалося почути...
Склалося враження, що керівник державної банківської установи й сам не може зрозуміти, куди зникли кошти. А тим часом комунальні підприємства та управління соціального захисту пробують знайти вихід та розібратися в ситуації, що склалася. На момент друку газети віднайти «зниклі у невідомому напрямку» кошти не вдалося.
А, між тим, виникли проблеми не лише в осіб, які наразі оформляють чи переоформляють субсидії, але й у тих, хто нею вже користується. Після того, як розпочалася монетизація, правила стали жорсткішими - у разі заборгованості в розмірі 340 гривень і більше, виплата субсидій припиняється.
У березні 2019 року частина українців, яким була призначена безготівкова субсидія, отримували повідомлення, що вони боржники, через це у березні не змогли скористатися субсидією. Заборгованість теж виявилася штучною, оскільки вони вчасно сплачували обов’язкові платежі. Субсидія виділялася, але кошти кудись зникли. У травні 2019 року виявилося, що причина полягала в тому, що банки вчасно не уклали угоди на отримання та перерахунок облгазам безготівкової субсидії, оскільки від них вимагали сплати податків за ці кошти. У травні сплату цих податків взяла на себе держава (платить сама собі). Проте заручниками цієї ситуації стали громадяни, які з березня втратили право на субсидію як боржники і вимушені були платити повну вартість за використаний природний газ. Наразі урядовці обіцяють, що умови отримання субсидій у новому опалювальному сезоні стануть ще більш жорсткими. На які нововведення слід очікувати – невідомо.
До речі, з першого жовтня стартуватиме монетизація пільг. Громадяни, які напишуть заяви до 15 вересня зможуть отримувати пільгові кошти готівкою, всі, хто звернеться після 15-го – отримуватимуть безготівкові пільги, тобто банк самотужки розподілятиме кошти на організації, що надають комунальні послуги. Необхідно відкрити рахунок в «Ощадбанку», пільговики-пенсіонери зможуть отримувати виплати за монетизацію пільг через відділення «Укрпошти». Окрім того, що потрібно відкрити банківський рахунок та отримати картку в «Ощадбанку» (номер картки надати органам соцзахисту, які займаються монетизацією пільг) потрібно також надати паспортні дані та коди пільговиків і членів їхніх родин, на яких ці пільги теж розповсюджуються (дружини пільговиків, неповнолітні діти, непрацездатні батьки тощо). Надати ці дані потрібно до 15 вересня. Більш детально інформувати органи соціального захисту наразі не можуть, чекають на додаткову інформацію. Тож у наступних номерах наш тижневик повернеться до цієї теми…
Невдовзі розпочнеться опалювальний сезон, громадяни сплачуватимуть чималі кошти через банки, на їхні рахунки надходитимуть виплати за монетизацію пільг та субсидій. Чи не виникатимуть подібні проблеми і надалі? Чи у черговий раз пересічні громадяни не стануть заручниками ситуації? Наразі ці запитання залишаються без відповіді.

Олена КУРІШКО.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити