Чому поліцейські не внесли звернення міських депутатів до єдиного реєстру досудових розслідувань?

.. Опубліковано в Життя.

У п’ятницю, 13 вересня, відбулася чергова сімдесят восьма сесія Дубенської міської ради.

Присутніх поінформували про успішний виступ дубенського клубу «Гетьман» на чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» за версією ІСF – наші спортсмени на дистанції 200 метрів вибороли бронзу. Народні обранці привітали переможців.

КОЛИШНІ СПОРТСМЕНИ ВИСЛОВИЛИ НЕВДОВОЛЕННЯ…

Один із міських депутатів запропонував матеріально підтримати спортивну команду: «Давайте виділимо якісь кошти, аби мали можливість прославляти наше місто. Не важко знайти 50 тисяч гривень, а хлопці матимуть можливість повноцінно виступати на змаганнях».
Очільник міста підтримав таку пропозицію, проте частині депутатів вона не сподобалася. При чому, як не дивно, невдоволення висловили саме колишні спортсмени. Мовляв, вид спорту, яким займаються дубенчани, не олімпійський, а потрібно допомагати землякам, які виступають саме в олімпійських напрямках.
Спортсмен та депутат Василь Осійчук пояснив, що веслувальний клуб «Гетьман» нічого не просить, хлопці тренуються та їздять на змагання власним коштом. Секретар міської ради Віктор Недашковський, який також займається не олімпійським видом спорту, підтримав свого колегу – у команді «Гетьман» лише місцеві спортсмени і немає жодного купленого. Вони представляють на змаганнях не лише Дубно та Рівненщину, але й всю Україну.
Розгорілася дискусія. Міські депутати дорікнули спортсменам, що, мовляв, свого часу за рахунок бюджету Дубна їм закупили човен «Дракон»…

РОЗГЛЯД ДЕПУТАТСЬКИХ ЗВЕРНЕНЬ ТА ЗАПИТІВ

Під час розгляду депутатських запитів обговорили пропозицію стосовно облаштування на вулиці Шевченка пішохідного переходу та лежачого поліцейського. Пояснили, що пішохідний перехід там вже є, а встановити лежачого поліцейського немає можливості, оскільки не буде як його закріпити.
Мешканці будинку 22-Б на вулиці Семидубській звернулися з проханням приведення до ладу приміщення колишньої солдатської їдальні. Було ухвалено рішення - демонтувати аварійне приміщення, яке не підлягає ремонту.
Наступний запит стосувався облаштування прибудинкової території на вулиці Кондратюка. Свого часу там зробили ямковий ремонт, але чомусь на одній частині вулиці цей ремонт зроблено, а на другій – ні. Також не скрізь встановили бордюри. З’ясувати доручили управлінню архітектури, будівництва та земельних питань.
Нещодавно виявили несанкціоноване будівництво гаража на вулиці Семидубській, неподалік від дитячого садочка № 5. Продемонстрували світлини, на яких чітко зображено викорчовування дерева на місці новобудови. Було доручено управлінню архітектури, будівництва та земельних питань, а також управлінню ЖКГ з’ясувати ситуацію і письмово доповісти.
І ще одне звернення - від лікарки і депутатки Ольги Коцюби, яка наголосила, що упродовж року вже неодноразово зверталася з проханням виділення коштів для закупівлі лапароскопічного обладнання для пологового будинку. Вона нагадала, що тендер для придбання лапароскопу відбувся у травні 2019 року. За допомогою цього обладнання можна діагностувати та лікувати ряд захворювань.
- Переваги лапароскопії – низький травматизм і косметичний ефект. Крововтрата пацієнта на низькому рівні. Медики можуть проводити органозберігальні операції. Реабілітація проходить у короткий термін. Період перебування хворого в стаціонарі значно скорочується. Лапароскопія у гінекології проводиться в наступних випадках – незрозумілий біль в області тазу, запалення малого тазу, ушкоджена або заблокована маткова труба, фіброміоми, пухлини, кісти тощо. Обстеження та надання другого рівня акушерської та гінекологічної допомоги, яка може надаватися лише в обласному центрі та в Дубні.
Медик екстреної швидкої допомоги Яків Вагілевич підтримав свою колегу. Депутати проголосували за виділення коштів.

ЛІКВІДАЦІЯ КП «АПТЕКА»

До порядку денного внесли додаткове питання, яке стосувалося КП «Аптека». До складу комісії з ліквідації аптеки долучили працівницю міської ради Віру Штабровську та медика Якова Вагілевича.
Міський голова заявив, що свого часу виділялися кошти на придбання обладнання, комп’ютерів для комунальної аптеки. Очільник міста зауважив, що звернув увагу - виставлені інші речі та інші комп’ютери, а не ті, що раніше купувалися. Від міських обранців прозвучали звинувачення стосовно пасивності правоохоронних органів, до яких вже двічі зверталися, проте ці звернення чомусь навіть не були внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.
Окрім того, під час опису майна не були присутні поліцейські, що також є серйозним порушенням. Депутати навіть пропонували оскаржити бездіяльність місцевих поліцейських у прокуратурі. Але, поки що, вирішили обмежитися посиленим контролем з боку влади, втім, якщо поліцейські і надалі не реагуватимуть, то наступного разу таки підготують звернення до прокуратури, яка хоч і втратила частину своїх повноважень, проте має наглядову функцію і в разі офіційного звернення може взяти розслідування під особистий контроль.
Далі було ухвалено рішення стосовно передачі в оренду громадській організації «Фенікс Дубно» обладнання мотузкового парку та спорядження для проходження мотузкового парку, що знаходиться у зоні відпочинку «Острівок».
Також депутати затвердили програму надання фінансової підтримки УДА ОЛПЗ «Волинь», відповідно до якої добровольчий батальйон отримає від Дубенської міської ради 50 тисяч гривень.
Окрім того, міські депутати проголосували за звернення до своїх районних колег стосовно передачі КНП «Дубенська ЦРЛ» в комунальну власність територіальної громади Дубна.
На сесії була присутня

Олена КУРІШКО.

Додати коментар


Захисний код
Оновити