На землі із Кременця китаєць посадив дерево

.. Опубліковано в Життя.

Про Світлану Дзюму ми вже розповідали на сторінках нашого тижневика. Це саме та кременчанка, що пов’язала своє життя узами шлюбу з галантним китайцем, який забрав її жити до Піднебесної. Раніше Світлана розповідала про те, як потрапила в неприємну ситуацію зі щасливим кінцем, принісши додому букет хризантем, які в Китаї вважаються похоронною квіткою. Жінка часто розповідає у соцмережах цікаві історії з життя її інтернаціональної родини. Ділиться знімками та відеороликами власних дітей Майкла та Іванни, які, хоч і ростуть не в Україні, та все ж вільно спілкуються солов’їнною. Розповідає Світлана і про особливості побуту, і про стосунки, які складаються в неї.
Не так давно Світлана приголомшила – китайці не люблять говорити про свої почуття. Як азіатські жінки, так і чоловіки не спішать розповідати про те, що кохають. Натомість, вони це – демонструють!


– Китайці (мабуть, краще написати азіати) дуже скупі на компліменти та слова кохання. Для жінки це дуже важливо і я не раз повторювала це своєму чоловікові. Але, він мені пояснював це так: «Якщо я можу чистити зуби тією ж щіткою що й ти – це вже і є кохання. Я не можу щодня тобі це повторювати, тому, що це буде не від душі. Краще відчуй мене і те, що я роблю для тебе».
І справді, за ці п’ять років я зрозуміла, що в слові кохання дуже багато значення – це повага, терпіння, підтримка, взаєморозуміння (а це дуже важливо для змішаних пар), довіра, розмови. Головне чути партнера. Тому, у азіатів не заведено щодня повторювати «Я Тебе Кохаю». Вони не говорять – вони показують, – написала Світлана.
Саме так і вчинив коханий Світлани: на п’яту річницю Джейсон, подружжя кременчанки, показав, що його кохання – більше ніж просто слова! Китаєць зробив неординарний сюрприз!
- Ще коли ми були в Україні, я своєму чоловікові нагадала про річницю нашого весілля, і сказала, що це - дерев’яне весілля. Потрібно зробити подарунок в такому стилі. Джейсон мені сказав:«ну все, я зроблю тобі такий подарунок, який ти ніколи не забудеш». Думаю, добре, чекаю з нетерпінням. І ось сьогодні настав цей день. Наче на перший погляд нічого особливого, хтось подумає – «якогось вазонка притарабанив», а для нас це не просто вазонок, це наше сімейне дерево. Chang Family tree. Але це ще не найцікавіше. Після того, як я сказала йому про річницю, Джейсон у Кременці крадькома пішов у двір, та з клумби руками нарив пакет землі. Як він його ховав і поклав в чемодан, я взагалі не бачила. Сьогодні зранку, він прокинувся вдосвіта (це для нього дуже складно) та тихенько кудись поїхав. А поїхав він в ботанічний сад та посадив для нас це деревце на кременецькій землі. Насправді, це самий крутий подарунок. Привезти землю з України, щоб для дружини посадити дерево. І тут слова «Я тебе кохаю» навіть не потрібні, цим все сказано. Ми сім’я! – поділилася та підсумувала Світлана Дзюма.

Аліна ДУБОВСЬКА.
Фото зі сторінки Світлани ДЗЮМА.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити